Panele

PODŁOGI Kielce / Panele podłogowe Kielce

Wybór Podłogi oprócz aspektów wizualnych, istotne jest jej przeznaczenie i dobór określonej klasy ścieralności, aby zapewnić jej trwałość na długie lata. Wszystko zależy od preferencji i możliwości finansowych klienta. Firma Drewstyl ma przyjemność zaprezentować Państwu w swoim Salonie w Skarżysku na ul. Staszica 6. Swoją szeroką ofertę asortymentu podłóg drewnianych/paneli podłogowych renomowanych producentów. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży podłóg drewnianych i paneli podłogowych na terenie całego województwa Świętokrzyskiego, Mazowieckiego i łódzkiego. W zakresie sprzedaży i naszych realizacji podłóg możemy pochwalić się w dziale ”Nasze Realizacje” Panele podłogowe Kielce, Panele podłogowe Warszawa, Panele podłogowe Skarżysko.

Panele podłogowe to obecnie bardzo szybki sposób uzyskania ładnej i efektownej podłogi w domach, mieszkaniach i budynkach użyteczności publicznej. W stosunku do podłóg drewnianych wyróżniają się tym, że posiadają prosty i szybki montaż. Panele podłogowe występują w bardzo dużej ilości wzornictwie i występują w różnym przedziale cenowym. Posiadane i prezentowane podłogi w Naszym salonie mogą mieć odzwierciedlenie struktury drewna lub kamienia itp. Ich wytrzymałość wyróżnia się doskonałymi parametrami w zależności od wyboru klasy ścieralności, – która określona jest za pomocą testu, który bazuje na określeniu po ilu obrotach materiału ściernego, warstwa wierzchnia panela ulega degradacji), Ponadto panele podłogowe bardzo dobrze komponują się z różnymi wnętrzami. Firma Drewstyl oferuje wysokiej klasy panele laminowane, w bogatej gamie wyboru, pochodzące od czołowych producentów na rynku. W ofercie naszego salonu Drewstyl posiadamy Podłogi:

Kliknij poniżej i zapoznaj się z ofertą

Panele podłogowe KRONO ORIGINAL

Panele podłogowe MOVE ON

Panele podłogowe QUICKSTEP - Zobacz katalog


Panele podłogowe CLASSEN

Panele podłogowe KRONOPOL

Panele podłogowe KAJNDL - Zobacz katalog


PANELE WINYLOWE

Panele winylowe ARBITON

Panele winylowe QUICKSTEP - Zobacz katalog


PODŁOGI DREWNIANE

Barlinek - Zobacz katalog


Co mówią Nasi klienci

user
Karolina

Solidna firma, właściciel bardzo miły i pomocny - można liczyć na fachową pomoc nawet jak ktoś nie ma zielonego pojęcia! Pozdrawiam

user
Józek

Bardzo duży wybór asortymentu oraz szybki czas realizacji zamówienia.

user
Krystian

Posiadają dużo towaru na miejscu i jak ktoś nie chce czekać może od ręki coś sobie wybrać.

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz być na bieżąco to podaj swojego maila i zapisz się do Newslettera!